Home staging

W najbliższym czasie zamierzasz przeznaczyć mieszkanie na sprzedaż lub pod wynajem?

Chcesz zwiększyć jego wartość lub w pozytywny sposób wpłynąć na ogólny wizerunek, oszczędzając przy tym czas i pieniądze?

Jeśli tak, rozwiązaniem może okazać się home staging, czyli usługa polegająca na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do wynajęcia bądź sprzedaży.

Doskonale wiemy, że na zainteresowanie konkretną nieruchomością wpływ ma wiele czynników. Jak się okazuje, dla potencjalnego klienta coraz częściej liczy się już nie tylko cena czy lokalizacja mieszkania lub domu. To właśnie dlatego, home staging cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży czy wynajmie nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy skutecznie zwiększyć atrakcyjność wizualną przestrzeni mieszkalnych. Oferujemy między innymi takie działania, jak neutralizacja kolorów, aranżacja wnętrz, dbałość o oświetlenie, depersonalizacja, a także naprawy i remonty. W celu poprawy walorów estetycznych wykorzystujemy istniejące elementy wyposażenia wnętrza, jak i wprowadzamy nowe dodatki.

Przygotujemy Twoją nieruchomość do wynajęcia lub sprzedaży. Zapraszamy serdecznie!

Przed HS Po HS
Przed HS Po HS

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na postanowienia polityki prywatności.